№1 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Қарақұм ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі, № 355 , №59 мектеп, телефон: 8 (72433)4-47-04

1

Жангушикова Шарбану Байдильдаевна

төраға

2

Толыбаев Избаскан Жанатович

төрағаның орынбасары

3

Мұханбетқалиева Гүлжанат Құрманбекқызы

хатшы

4

Есжанов Асылхан Нурлыханович

комиссия мүшесі

5

Кульсейтов Амандык Сактапбергенович

комиссия мүшесі

6

Төрежанов Нұрлан Медетұлы

комиссия мүшесі

7

Сактаганова Роза Картбаевна

комиссия мүшесі

№2 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Қарақұм ауылдық округі, Ерімбетжага кенті,.Ерімбетжага  көшесі №61, №18  орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-45-06

1

Махамбетов Жайлаухан Атаханович

төраға

2

Сексенбаев Ернұр Қарсақбайұлы

төрағаның орынбасары

3

Қараманов Төлепберген Хамитұлы

хатшы

4

Жанабаев Сагындык Ерболатович

комиссия мүшесі

5

Шалабаев Алимжан Аманжолович

комиссия мүшесі

№3 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы, Атанши ауылдық округі, Жінішкеқұм ауылы, Жінішкеқұм көшесі,  №95, № 230 орта мектеп, телефон: 8 (724 59) 3 44 10

1

Тулебаев Тойбазар

төраға

2

Арипов Амангелды Шынбергенович

төрағаның орынбасары

3

Есдаулетов Тасбулат

хатшы

4

Ахметалиева Кулайхан Салимовна

комиссия мүшесі

5

Асанов Куанар Умирзакович

комиссия мүшесі

 №4 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас ауылы, Қамыстыбас көшесі,  №74,   № 21  орта мектеп, телефон: 8 (72433) 2-94-38

1

Алипов Рысжан Жубатырович

төраға

2

Жұлдызбаев Дүйсенбек Үргенішбайұлы

төрағаның орынбасары

3

Алмагамбетова Лимон Нуржауовна

хатшы

4

Изекешов Ляззат Усеровна

комиссия мүшесі

5

Оспанова Зауре Едилгалиевна

комиссия мүшесі

6

Ахилханов Галымжан Кашакбаевич

комиссия мүшесі

7

Абатов Аманкос Алданович

комиссия мүшесі

№5 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы, Сапақ ауылдық округі, Сапақ ауылы, Сапақ көшесі №88,   № 69 орта мектеп, телефон: 87027834030 8 (72433) 4-16-76

1

Алиев Аманкос Нагиметович

төраға

2

Алтаев Еркебұлан Ермекбайұлы

төрағаның орынбасары

3

Дәрібаев Алтынбек Жарылқасынұлы

хатшы

4

Курманиязова Эльвира Ураловна

комиссия мүшесі

5

Рахманов Максат Жаксылыкович

комиссия мүшесі

№6 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы,  Сапақ ауылдық округі, Көктем ауылы , Көктем көшесі  №44,   № 227  орта мектеп, телефон: 8 (724 33) 4-16-26

1

Жубаназаров Биболат Сагадатович

төраға

2

Мендикулова Гулмариям Акадиловна

төрағаның орынбасары

3

Достанов Габит Ергалиевич

хатшы

4

Хамзин Жомарт Алматұлы

комиссия мүшесі

5

Букешов Талгат Дарменкулович

комиссия мүшесі

№7 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Аралқұм ауылдық округі,   Шомиш ауылы, Шомиш көшесі №1 ,  № 263  орта мектеп телефон: 87782345656 8 (72433)  4-02-26

1

Садыков Сакен Буркитович

төраға

2

Есмамбетов Куаныш Маратұлы

төрағаның орынбасары

3

Есенжолова Мадина Нагметовна

хатшы

4

Абдраманова Айзия Алматовна

комиссия мүшесі

5

Наурызбаев Арман Жугинисович

комиссия мүшесі

№8 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм ауылы, Аралқұм көшесі,  №2,  № 61 орта мектеп телефон:  8 (72433)  4-40-92

1

Есетов Марат Шапкынович

төраға

2

Абилова Талмагул Керейтбаевна

төрағаның орынбасары

3

Тулеуов Арал Муратбаевич

хатшы

4

Абдыкалыков Жубатхан Серикович

комиссия мүшесі

5

Искакова Мирамкул Адиловна

комиссия мүшесі

№9 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Аралқұм ауылдық округі, Мойнақ ауылы, Мойнак уөшесі №1, Мойнак орта мектебі, телефон:  8 (724 33) 4-16-74. 4-17-58

1

Курманбаев Абдимажит Аралбаевич

төраға

2

Умбеталиев Ермекбай

төрағаның орынбасары

3

Ахметова Алтынкул Кулбараковна

хатшы

4

Бисенбаев Ғалымжан Дәулетбасұлы

комиссия мүшесі

5

Акшаев Медет Султангереевич

комиссия мүшесі

№10 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы,  Бекбауыл ауылдық округі,   Бекбауыл ауылы,  .Бекбауыл көшесі,  № 175,  №65 орта мектеп,  телефон:  8 (72433)  4-00-72

1

Мирманов Жумабай Амирханович

төраға

2

Баекешов Кайрат Куттыбаевич

төрағаның орынбасары

3

Тлеулесов Ганибек Жакыпбекович

хатшы

4

Сембиева Галия Курмангалиевна

комиссия мүшесі

5

Бижанов Нагашибай Сайланович

комиссия мүшесі

№11 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы,   Бекбауыл ауылдық округі, Үкілісай ауылы, Үкілісай көшесі,  №44,   №265 орта мектеп, телефон:  8 (72433)  4-05-84

1

Жусупов Назарбек Аманкосович

төраға

2

Канатбекова Акжунис Айнашовна

төрағаның орынбасары

3

Абдраманов Азимбай Садыкович

хатшы

4

Әбілов Бексұлтан Алдабергенұлы

комиссия мүшесі

5

Бекеев Сайлаубай Абжамиевич

комиссия мүшесі

№12 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы,   Бекбауыл ауылдық округі, Құмбазар ауылы, Құмбазар көшесі,  №78,   №200 орта мектеп,  телефон:  8 (724 33) 4-07-18. 4-06-58

1

Куптлеуов Жолдас Абубакирович

төраға

2

Досмамбетов Толагай Жумамуратович

төрағаның орынбасары

3

Бахтыбергенов Батырхан Бахтыбергенович

хатшы

4

Каменова Лиза Алибековна

комиссия мүшесі

5

Калилаев Мухтар Жолкожаевич

комиссия мүшесі

№13 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы,   Бекбауыл ауылдық округі, Құмбазар ауылы, Қызылжар  көшесі,  №12 №200 орта мектеп, телефон:  8 (72433)  4-01-02

1

Куптлеуов Жолдас Абубакирович

төраға

2

Досмамбетов Толагай Жумамуратович

төрағаның орынбасары

3

Бахтыбергенов Батырхан Бахтыбергенович

хатшы

4

Каменова Лиза Алибековна

комиссия мүшесі

5

Калилаев Мухтар Жолкожаевич

комиссия мүшесі

№14 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы,  Райым ауылдық округі, Шөмішкөл ауылы,  Шөмішкөл көшесі,  №104, орта мектеп № 66, телефон: 8 (72433) 4-09-96

1

Убаев Лепес Кожабаевич

төраға

2

Тажибаева Жанаркуль Жомартовна

төрағаның орынбасары

3

Анапьяев Мухтар Жусупович

хатшы

4

Корганбаев Акылбек Орынбасарович

комиссия мүшесі

5

Сансызбаева Сауле Сабидуллаевна

комиссия мүшесі

№15  учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Қосжар ауылдық округі, Қосжар ауылы,  Қосжар көшесі №23,   № 64 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-04-94

1

Есепбаев Досбол Амангалиевич

төраға

2

Жумахметова Дина Тулегеновна

төрағаның орынбасары

3

Нурекешов Кадирбек Асылбекович

хатшы

4

Кулмашев Шынболат Умирзакович

комиссия мүшесі

5

Скакова Кулгашима Идирисовна

комиссия мүшесі

№16 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы,  Жетес би ауылдық округі, Райым ауылы, Райым көшесі №30, аудандық клуб,  телефон: 8 (72433) 4-09-86

1

Бимаханов Серик Жумаханович

төраға

2

Абдрахманов Каскырбай Турмагамбетович

төрағаның орынбасары

3

Сарсенов Азберген

хатшы

4

Алмагамбетов Жаксылык

комиссия мүшесі

5

Жалымбетов Абдали Даукенович

комиссия мүшесі

№17 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Бөген ауылдық округі, Бөген ауылы, Бөген көшесі, №176,   № 20  орта мектеп телефон: 8 (724 33) 4 36 20. 4-32-21

1

Мадиярова Клара Уайсовна

төраға

2

Баекеш Роза Ермекбайқызы

төрағаның орынбасары

3

Нургалиева Саягуль Ержановна

хатшы

4

Ембергенова Гульфайруз Карабасовна

комиссия мүшесі

5

Ділжанова Айгерім Төребекқызы

комиссия мүшесі

№18 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Бөген ауылдық округі, Қарашалан ауылы, Қарашалан көшесі, №99,   № 75 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-31-76

1

Ермагамбетова Айша Тулегеновна

төраға

2

Ермагамбетова Нуржанат Айболатовна

төрағаның орынбасары

3

Абсахиев Сактапберген Сагиданович

хатшы

4

Ермагамбетов Жанайбек Карагенеевич

комиссия мүшесі

5

Тлепов Караман Байниязович

комиссия мүшесі

№19 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Аманөткел  ауылдық округі, Акшатау ауылы, Акшатау көшесі №4, Акшатау бастауыш мектебі, телефон: 8 (72433) 4-37-17

1

Кулсейтов Алпамыс Болатович

төраға

2

Утегулов Жамбул Амидаевич

төрағаның орынбасары

3

Мухамбедиярова Лиза Коптлеуовна

хатшы

4

Кожанов Жаныбек Сагынаевич

комиссия мүшесі

5

Сулейменова Гулжан Асаналиевна

комиссия мүшесі

№20 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, Аманөткел көшесі №134,   № 73 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-09-94

1

Алимжанов Айбек

төраға

2

Суйеуова Айгул Акузаковна

төрағаның орынбасары

3

Избасханов Бахытбек Бакиевич

хатшы

4

Тлеулесова Зада Куангановна

комиссия мүшесі

5

Абдрашов Асқар Қуанышұлы

комиссия мүшесі

6

Шыманов Нурлыбек Кубегенович

комиссия мүшесі

7

Мырзабаев Нурлыбай Серикович

комиссия мүшесі

№21  учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Аманөткел ауылдық округі, Аққұлақ ауылы, Аққұлақ көшесі, №50, ауылдық клуб, телефон: 8 (72433) 4-37-70

1

Нетулдаев Сапаргали Мастетбаевич

төраға

2

Енсепбаев Айдос Куантканович

төрағаның орынбасары

3

Болысбекова Гульзия Дакибаевна

хатшы

4

Досов Калдыбек Жылкыбаевич

комиссия мүшесі

5

Омаров Жанай

комиссия мүшесі

№22 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы,  Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңаұрылыс ауылы, Жанақұрылыс көшесі №154, ауылдық клуб, телефон: 8 (724 33) 4 30 01.

1

Шалбаев Сердалы Сейтжанович

төраға

2

Жиемуратов Кайрат Алданович

төрағаның орынбасары

3

Ерниязов Айжигит Мендалиевич

хатшы

4

Ргызбаев Адилбек Аманкелдиевич

комиссия мүшесі

5

Досова Багдагуль Конысбаевна

комиссия мүшесі

№23 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы,   Мергенсай ауылдық округі,село Жаланаш, ул.Жаланаш №119, средняя школа     № 58, телефон: 8 (72433) 4-20-07

1

Имагамбетов Абдихамит Анесович

төраға

2

Елеусизова Роза Расовна

төрағаның орынбасары

3

Кубжанов Асылбек Минажович

хатшы

4

Жолдасова Кулпаш Каналиевна

комиссия мүшесі

5

Манабаева Самал Нұржаубайқызы

комиссия мүшесі

№24 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы, Қаратерен ауылдық округі, Жаңақоныс ауылы, Жанаконыс көшесі №135, аудандық клуб, телефон: 8 (724 39) 2 99 10, 4-37-43

1

Исаев Мырзаш Исаұлы

төраға

2

Сарсембаева Жамила Темирбаевна

төрағаның орынбасары

3

Орынбасаров Нурболат Нагашыбаевич

хатшы

4

Толыбаева Айни Каражановна

комиссия мүшесі

5

Алиева Карлыгаш

комиссия мүшесі

№25 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы,  Қаратерен ауылдық округі, Тастақ ауылы, Тастақ көшесі №36, "Тастақ"  клубы, телефон: 8 (72433) 4-37-95

1

Дуйсенгалиев Имангали

төраға

2

Тулебаева Дина Муратбековна

төрағаның орынбасары

3

Жубаниязов Серикбай Жубаевич

хатшы

4

Сугирбаева Раушан Шайзадаевна

комиссия мүшесі

5

Дәндібаев Асылболат Болатұлы

комиссия мүшесі

№26 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы,   Октябрь ауылдық округі, Шижага ауылы,.Шижага көшесі №381,   №57 орта мектеп, телефон: 8 (724 33) 2-85-25, 2-85-50.

1

Дарменов Суипберген Кеулимжаевич

төраға

2

Аманов Берден Кайпназарович

төрағаның орынбасары

3

Құлмырзаев Орманғали Оразбайұлы

хатшы

4

Кулекешов Кайрат Байгабылович

комиссия мүшесі

5

Макосова Гүлнар Қуанышбекқызы

комиссия мүшесі

6

Махатов Бекнур Советович

комиссия мүшесі

7

Қылышбаева Индира Жолдыбайқызы

комиссия мүшесі

№27 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Сазды ауылдық округі,  Сазды ауылы,  Сазды көшесі №80,   №60 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-28-97

1

 Исатаев Жансеит Кияшевич

төраға

2

Утепбергенова Кулайм Утарбаевна

төрағаның орынбасары

3

Нуржанов Серик Жылкыбаевич

хатшы

4

Шынжанов Бердингул Алданович

комиссия мүшесі

5

Дуйсенбаева Маусимгуль Алшынбаевна

комиссия мүшесі

№28 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Жіңішкеқұм ауылдық округі,   Тоқабай ауылы,  Тоқабай көшесі,   №248 орта мектеп,телефон: 8 (72433) 4-40-02

1

Рсалиев Тлес Тәжетович

төраға

2

Сатжанов Берген Амангельдиевич

төрағаның орынбасары

3

Айгараев Онталап

хатшы

4

Умирзаков Шалгинбай

комиссия мүшесі

5

Сермаганбетов Шингыс Абдихамитович

комиссия мүшесі

№29 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Құланды ауылдық округі,   Ақбасты ауылы, Ақбасты көшесі №87,   №22 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-24-82

1

Сламбаев Жайылхан

төраға

2

Тлеубергенова Рая Базархановна

төрағаның орынбасары

3

Раманкулов Женис Мухамбетниязович

хатшы

4

Сартаев Сагынган Сагынбазарович

комиссия мүшесі

5

Махамбетова Акнур Жарылкапбергеновна

комиссия мүшесі

№30 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы,   Беларан ауылдық округі,Құланды ауылы, Құланды көшесі № 71,   № 77 орта мектеп телефон: 8 (72433) 4-25-78

1

Медеталиев Патуали Табынбаевич

төраға

2

Жоламанов Балболат Жанабергенович

төрағаның орынбасары

3

Казтоганова Жанат Молдагалиевна

хатшы

4

Акжолов Жаркынбек Тулеумуратович

комиссия мүшесі

5

Мамбетрзаев Елдос Кошанович

комиссия мүшесі

№31 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Ақирек ауылдық округі, Ақбай ауылы, Ақбай көшесі,   №63 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-03-43

1

Баймаганбетов Жаксымурат Жаксылыкови

төраға

2

Маханов Нартай Сержанович

төрағаның орынбасары

3

Құдайбергенұлы Ерсұлтан

хатшы

4

Айтжанов Нуртай Жаксылыкович

комиссия мүшесі

5

Бекетов Досбол Келдебаевич

комиссия мүшесі

№32 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Қосаман ауылдық округі, Қосаман ауылы, Қосаман көшесі,   №68 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-23-32

1

Косжанов Сахидулла Атабаевич

төраға

2

Қалқаманов Айбол Ақниетұлы

төрағаның орынбасары

3

Сержанова Жанар Советовна

хатшы

4

Мамбетжанов Шынгис Байгазиевич

комиссия мүшесі

5

Ханкелдиев Маратбек Байсович

комиссия мүшесі

№33 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Қосаман ауылдық округі,  Акеспе ауылы Акеспе көшесі,    №237 орта мектеп, телефон: 8 (724 33) 4-22-27, 4-22-92.

1

Демеуов Нурлан Наргалиевич

төраға

2

Жумабаев Буркит Исаевич

төрағаның орынбасары

3

Молдабеков Тұрсынжан Қасқырбайұлы

хатшы

4

Елеусізов Елдос Аманкелдіұлы

комиссия мүшесі

5

Жубанышов Курманбай Егизекович

комиссия мүшесі

№34 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Жақсықылыш кенті,  Д.Менделеев көшесі №1, мәдениет үйі, телефон: 8 (72433) 28088

1

Ахметов Октябрь Садакбаевич

төраға

2

Рысмагамбетов Нурлыбек Утеуович

төрағаның орынбасары

3

Курманалиев Бакыт Куанышович

хатшы

4

Ербосынова Айман Таргиновна

комиссия мүшесі

5

Сыдыков Нурболат Куандыкович

комиссия мүшесі

6

Карибаева Нургуль Табылгановна

комиссия мүшесі

7

Кожахметова Майра Косановна

комиссия мүшесі

№35 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш көшесі,  №19 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 28161

1

Махашова Саягуль Сериевна

төраға

2

Жубанов Абилкасым Абилмажинович

төрағаның орынбасары

3

Болатова Асел Болатқызы

хатшы

4

Алимбетова Кулпаршын Шамратовна

комиссия мүшесі

5

Дарменова Айгул Елеуовна

комиссия мүшесі

6

Бердибаева Асемкул Акбергеновна

комиссия мүшесі

7

Агибаев Бекнур Жамбылович

комиссия мүшесі

№36 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Сексеуіл кенті,   Привокзальная көшесі №7,   №87 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 27-2-51

1

Таласбаев Бектурган Аккозиевич

төраға

2

Текебаев Абилхан

төрағаның орынбасары

3

Еримбетова Гулнар Рахатовна

хатшы

4

Айтешов Акылбек Байгазиевич

комиссия мүшесі

5

Тажибаев Абилхан Купбергенович

комиссия мүшесі

6

Бұхарбаева Гүлім Мыңбайқызы

комиссия мүшесі

7

Махамбеталиев Багисбай Акимбаевич

комиссия мүшесі

№37 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Сексеуіл кенті,  Байтурсынов көшесі №1А,   №177 орта мектеп, телефон: 8(72433)27302

1

Курганбаев Жетписбай Алпысбаевич

төраға

2

Демеуова Сандигуль Оразбаевна

төрағаның орынбасары

3

Нағашыбаева Ғазиза Жумабайқызы

хатшы

4

Енсепова Ботакоз Жаксыбаевна

комиссия мүшесі

5

Караев Казтай Шамшыракович

комиссия мүшесі

6

Сулейменов Аслан Шыныбекович

комиссия мүшесі

7

Ахметова Гулсая Аралбекқызы

комиссия мүшесі

 

Дузкеев Жанибек Мырзатайұлы

комиссия мүшесі

 

Әбжамиев Дархан Темірбекұлы

комиссия мүшесі

№38 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы,  Сексеуіл кенті,   Конту ауылы,  Конту көшесі, Конту бастауыш мектебі телефон: 8(72433)41-416

1

Нұртасова Нұргүл Нұртасқызы

төраға

2

Насанов Адилхан Абилдаевич

төрағаның орынбасары

3

Есекешова Роза Сейтимовна

хатшы

4

Жумканов Руслан Жаксылыкович

комиссия мүшесі

5

Сугуралиева Майрамкул Сагинбаевна

комиссия мүшесі

№39 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы, Сексеуіл кенті,  Мира көшесі, №20 балалар-жасөспірімдер мектебі, телефон: 8 (72433) 27-9-31

1

Алдамжаров Серик Умирзакович

төраға

2

Санкубаева Кумис Сухановна

төрағаның орынбасары

3

Муханбетшарипова Алтынай Муханбетшариповна

хатшы

4

Сисенов Айнур Жаксыбаевна

комиссия мүшесі

5

Жолдасов Алижан Упенаевич

комиссия мүшесі

6

Оразғалиев Мейрамбек Темірханұлы

комиссия мүшесі

7

          Маханова Алия Махсутхановна

комиссия мүшесі

№40 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы,  Сексеуіл кенті,  Толыбай батыр көшесі, №88,   №231 орта мектеп, телефон: 8 (724 33) 2-79-37, 2-74-03.

1

Жумалиев Серик Рахатович

төраға

2

Аймолдаев Сакен Жаркынбаевич

төрағаның орынбасары

3

Курманова Гулнур Нуртугановна

хатшы

4

Есеев Актлек Алтынбекович

комиссия мүшесі

5

Избасаров Бакытжан Сагинаевич

комиссия мүшесі

6

Диханов Жумабай Нагашибаевич

комиссия мүшесі

7

Турмантаев Галымжан Жумагалиевич

комиссия мүшесі

 №41 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы, Арал қаласы,  Бактыбай батыр көшесі, № 1,   №260 орта мектеп, телефон: 8 (724 33) 2-46-51;

1

Сауяев Айтуган Сактапбергенович

төраға

2

Бтимбаев Жалгас Муратбаевич

төрағаның орынбасары

3

Сарбасов Марат Тулегенович

хатшы

4

Джарилкасинов Талгат Медеубаевич

комиссия мүшесі

5

Байтурганов Корганбек Жеткергенович

комиссия мүшесі

№42 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы, Арал қаласы,  .Победа көшесі, № 9, аудандық емхана, телефон:8 (724 33) 2-15-37

1

Сергазиев Алтынбек Ахметович

төраға

2

Ботабаев Темир Ибрагимович

төрағаның орынбасары

3

Бекжанова Назерке Едігеқызы

хатшы

4

Мустафаев Болат Сахитжанович

комиссия мүшесі

5

Умбетова Мейрамкуль Аймжановна

комиссия мүшесі

6

Нағашыбаева Ақгүл Ержетқызы

комиссия мүшесі

7

Мырзалиева Айнаш Алшымбаевна

комиссия мүшесі

№43 учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Арал қаласы,  М.Садибекова көшесі №23,   № 14 мектеп-лицей, телефон:8 (724 33) 4-10-00,   4-11-60

1

Бекеева Шара Алмашовна

төраға

2

Қапанов Еламан Сәдібекұлы

төрағаның орынбасары

3

Тулепов Шохан Койбагарович

хатшы

4

Оспанова Рахима Утепбергеновна

комиссия мүшесі

5

Умирбаев Адильжан Абилкасымович

комиссия мүшесі

6

Дюсенбаев Даулет Боздакович

комиссия мүшесі

7

Ембергенова Адеми Тугеловна

комиссия мүшесі

№44 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал ауданы, Арал қаласы, Жумабаев көшесі № 36, №62 орта мектеп, телефон: 8 (724 33) 2-38-27

1

Айтжанов Жасулан Маханбетович

төраға

2

Аймаганбетова Жадра Агадиновна

төрағаның орынбасары

3

Жусупова Айнагуль Жаксылыковна

хатшы

4

Изекеева Райса Абдразаковна

комиссия мүшесі

5

Калканбаева Гулимхан Алданазаровна

комиссия мүшесі

6

Лекерова Гульмира Бокенбаевна

комиссия мүшесі

7

Елеусизов Олжас Шанбаевич

комиссия мүшесі

8

Амангелдиев Тулеген Махсутович

комиссия мүшесі

9

Әбішов Нұралы Қалиұлы

комиссия мүшесі

№45  учаскелік сайлау комиссиясы Арал ауданы, Арал қаласы,  Бактыбай батыр  көшесі, № 35, Арал қаласының мәдениет үйі, телефон: 8 (724 33) 2-24-96.

1

Утегенов Адильжан Жеткергенович

төраға

2

Тоғысова Ғалия Тоғысқызы

төрағаның орынбасары

3

Шамшина Зияш Байдаулетовна

хатшы

4

Талғатұлы Еркін

комиссия мүшесі

5

Абишов Куаныш Казизович

комиссия мүшесі

6

Кулсариева Гулназ Сыдыковна

комиссия мүшесі

7

Курманбаев Ерлан Калданович

комиссия мүшесі

№46 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал қаласы,  Бактыбай батыр көшесі, № 117,   № 220 орта мектеп,  телефон: 8 (724 33) 2-16-45, 2-37-90

1

Сулейменова Кулайша Таниевна

төраға

2

Енсепова Тазабике Жанкушиковна

төрағаның орынбасары

3

Алибекова Гульмира Нуртугановна

хатшы

4

Зейнуллаев Мұхтар Ролланұлы

комиссия мүшесі

5

Ауезова Гульнара Анесовна

комиссия мүшесі

6

Кирбасова Айгерим Жакасовна

комиссия мүшесі

7

Есенбаева Гүлжанат Амангалиевна

комиссия мүшесі

8

Каниев Хамит Мамбеткалиевич

комиссия мүшесі

9

Есенова Алма Алма-Атиевна

комиссия мүшесі

№47 учаскелік сайлау комиссиясы Арал қаласы,  Т.Есетова көшесі № 1, Арал аудандық мәдениет орталығы, телефон: 8 (724 33) 2-13-03

1

Урынбасарова Хадиша Тажимуратовна

төраға

2

Нурмаганбетова Маруся Куанткановна

төрағаның орынбасары

3

Утегенов Акилбек Абилкасымович

хатшы

4

Каленова Мауегуль Жаксылыковна

комиссия мүшесі

5

Утегенова Лайла Айсаевна

комиссия мүшесі

6

Жусупова Айман Бакитжановна

комиссия мүшесі

7

Махамбетова Канагат Абдыкалыковна

комиссия мүшесі

№48 учаскелік сайлау комиссиясы Арал қаласы,  .Бактыбай батыр көшесі № 115, Арал аудандық мәдениет басқармасы, телефон:: 8 (724 33) 2-13-31, 2-18-37

1

Канатов Мирзагуль Турегулович

төраға

2

Куанышов Куттибай Абдыханиевич

төрағаның орынбасары

3

Нурпейсова Айгуль Калинбергеновна

хатшы

4

Кадыркулов Есбол Болатбаевич

комиссия мүшесі

5

Зиларапова Айнур Амангелдиевна

комиссия мүшесі

6

Садуахасова Рыскул Акиевна

комиссия мүшесі

7

Туреханова Гулбану Дунесовна

комиссия мүшесі

8

Омарова Сарагул Тлековна

комиссия мүшесі

9

Алишева Жанар Акилжановна

комиссия мүшесі

№49 учаскелік сайлау комиссиясы Арал қаласы,  Аленов көшесі № 1, Өңдірістік техникалық колледж, телефон: 8 (724 33) 2-18-57

1

Тлепов Кенжебек Шарапатович

төраға

2

Улекешов Нурболат Халымович

төрағаның орынбасары

3

Утешова Жанар Жолшараевна

хатшы

4

Джиеналиев Бахыт Арыкбаевич

комиссия мүшесі

5

Кудагельдиева Айжан Бекбосиновна

комиссия мүшесі

6

Жолмаханов Избасар Скендирович

комиссия мүшесі

7

Тенелбаева Алтын Тунгышбаевна

комиссия мүшесі

№50 учаскелік сайлау комиссиясы  Арала қаласы, Әйтеке би  көшесі № 60,   №83 орта мектеп,  телефон: 8 (72433) 2-57-84

1

Аманжолов Жанаберген Кайруллаевич

төраға

2

Тажигулова Гулмира Конратбаевна

төрағаның орынбасары

3

Тажимбетова Гулхамар Жупановна

хатшы

4

Сатаева Ранай Пржановна

комиссия мүшесі

5

Абекенова Гульзада Тлегеновна

комиссия мүшесі

6

Берсугиров Хусаин Скендирович

комиссия мүшесі

7

Алдешова Бакыткуль Бисенбаевна

комиссия мүшесі

№51 учаскелік сайлау комиссиясы Арал қаласы,  Абильжанов көшесі № 16, көпсалалы колледж, телефон: 8 (72433) 2-64-18

1

Садақбаев Еркін Темиржанович

төраға

2

Жаймакова Роза Сагындыковна

төрағаның орынбасары

3

Утегенова Гулнур Мамбеткалиевна

хатшы

4

Саутбаева Айнаш Сарсеновна

комиссия мүшесі

5

Досжанов Айтуған Ізбасарұлы

комиссия мүшесі

6

Космамбетова Гулсим Жаксылыковна

комиссия мүшесі

7

Балов Нуржан Ертореевич

комиссия мүшесі

№52 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал қаласы,  Елемесова көшесі № 1А,   №262 мектеп -гимназия, телефон: 8 (72433) 2-61-29

1

Садуакасов Бекболат Акиевич

төраға

2

Алдажаров Дастан Садуакасович

төрағаның орынбасары

3

Тажибаева Айнур Ермекбаевна

хатшы

4

Айсауытова Айткуль Рсалиевна

комиссия мүшесі

5

Бижанов Әлібек Нұрсейітұлы

комиссия мүшесі

6

Кикбаева Алтынгуль Камалановна

комиссия мүшесі

7

Ахметова Лариса Жанзаковна

комиссия мүшесі

№53  учаскелік сайлау комиссиясы Арал қаласы,  Алимбетова көшесі № 1, Барсакельмесский заповедник, телефон: 8 (724 33) 2-14-66

1

Ембергенов Габит Советович

төраға

2

Абдижалелов Абдикадыр Нугманович

төрағаның орынбасары

3

Әнесова Фатима Әділбекқызы

хатшы

4

Ажибаева Фарида Султанаевна

комиссия мүшесі

5

Кунисбаев Бигазы Сахиевич

комиссия мүшесі

№54 учаскелік сайлау комиссиясы  Арал қаласы,  Байсеитова көшесі № 6,   №71 орта мектеп, телефон: 8 (724 33) 2-65-57

1

Әбілбаев Әліби Әбілбайұлы

төраға

2

Айбусинова Майра Кишкенеевна

төрағаның орынбасары

3

Танымбаева Баян Жеткербаевна

хатшы

4

Сисенов Руслан Калимагамбетович

комиссия мүшесі

5

Сексенбаева Асемгуль Сериккалиевна

комиссия мүшесі

№55 учаскелік сайлау комиссиясы Арал қаласы, Қазақстанның 40 жылдығы   № 5 «б»,   "Сартай" балабақшасы, телефон: 8 (724 33) 2-59-26.

1

Сарсенбаева Салима Мэлсовна

төраға

2

Мамытбаева Арайлым Аманжоловна

төрағаның орынбасары

3

Алимова Айжан Мыктыбаевна

хатшы

4

Анесов Умирбай Кулпыбаевич

комиссия мүшесі

5

Мұрат Әльмира Мұратқызы

комиссия мүшесі

6

Ондасынова Салима Дуйсенгалиевна

комиссия мүшесі

7

Макашов Онгарбек Шакебаевич

комиссия мүшесі

 

Құрылған күні: 14-05-2019 10:37
Жаңартылған күні: 28-05-2019 11:42

©  ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ

Барлық құқықтар қорғалған және сақталған.

Сайттан мәлімет қолданған жағдайда түпнұсқаға сілтеме болуы міндетті

Яндекс.Метрика